2.5.10

Agresywna majówkaZnalezione na stronie www.pracuj.pl. Podpis brzmi: "Michał, przedstawiciel handlowy. Znalazłem pracę na Pracuj.pl." Brakuje adnotacji: wcześniej byłem bokserem, w swojej nowej pracy wykorzystuję umiejętności bezpośredniej perswazji w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników. Od dziś będę uważał na przedstawicieli handlowych w zielonych sweterkach.

3 komentarze:

Poza Afiszem pisze...

Bo Michał sprzedaje zielone sweterki dla Wojska Polskiego, a do tego potrzeba postawy bojowej, przecież nie można pozwolić, żeby nasi chłopcy bronili ojczyzny w ciuchach jakichś wypacykowanych mięczaków ;)

Sebastian Frąckiewicz: pisze...

On po prostu sprzedaje kuksańce.

WSZĘDOBYLSKI MIŚ pisze...

do wszystkich miłośników sztuki dobrej woli. jest fajna akcja w szalenie zacnej sprawie. warta przyłączenia się bez względu na różnice płciowe, religijne, czy te w politycznych zapatrywaniach.

cel – zebranie 100 000 podpisów pod petycją do premiera z apelem o przeznaczenie 1% (dosłownie: jeden procent) z budżetu na kulturę.

o bracia i siostry, co nie samym chlebem żyjecie, a telewizyjne igrzyska nie budzą uśmiechu na waszych pyskach! :)
połączmy się w tym czynie obywatelskim i pokażmy, że siła nas!
pod tym adresem można dowiedzieć się o szczegółach akcji:
http://obywatelekultury.pl/

albo np.:
http://galeriabrowarna.blogspot.com/2010/05/1-na-kulture.html

a tu można złożyć podpis:
http://obywatelekultury.pl/zloz-swoj-podpis/

przekażcie proszę dobrzy ludeczkowie tę wiadomość drogą blogowo-postowo-pantoflową do jak najszerszego grona odbiorców. a jeżeli wola gospodarzu, poświęć proszę dwa zdania tej akcji u siebie na blogu.
dzięki za uwagę i z góry przepraszam jeżeli zakłuciem jakąś harmonię w postach panującą.
pozdrawiam serdecznie z turbo szacunkiem
obywatel kultury
czyli jeden z was